🚴 IV Rajd Rowerowy im. Jerzego Radziwonki do Siedliska „Zielona Polana” w Skrzynkach
W dniu 20 kwietnia 2024r. odbył się IV Rajd Rowerowy im. Jerzego Radziwonki do siedliska „Zielona Polana” w Skrzynkach. 🚴‍♂️
W rajdzie łącznie uczestniczyło 76 osób (uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości).
Zadanie zostało dofinansowane m.in. ze środków Powiatu Płońskiego – Starostwo Powiatowe w Płońskuw ramach konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2024 roku.
Zaproszenie do udział w rajdzie przyjęli:
Pan Dariusz Żelasko, Pan Sławomir Szczygieł, Pan Adam Maliński – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, Pan Cezary Goszczyński – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlinie oraz Wójt Gminy Płońsk Pan Aleksander Jarosławski.
Droga całego rajdu zabezpieczana była przez funkcjonariuszy Powiatowej Policji w Płońsku oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Siedlinie – OSP KSRG Siedlin za co w tym miejscu serdecznie dziękujemy. ☺️
Oficjalne rozpoczęcie rajdu nastąpiło po przemówieniu Dyrektora Szkoła Podstawowa W Siedlinie Pana Dariusz Urbański.
O 9:15 udaliśmy się do siedliska „Zielona Polana” w Skrzynkach.
Szczególne podziękowania przekazujemy organizatorom naszego poczęstunku,
Zielony Zakątek 😋 Wszyscy z wielkim smakiem zjedliśmy hamburgery z frytkami. 🍔🍟
Podczas pobytu w siedlisku „Zielona Polana” w Skrzynkach uczniowie oraz rodzice mieli możliwość uczestniczenia w grach i zabawach integracyjnych oraz konkursach: sportowym oraz wiedzy o ruchu drogowym.
Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Płońsku
( Zadanie dofinansowane m.in. ze środków Powiatu Płońskiego, w ramach konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2024 roku)
💚🚴‍♀️
Rajd zakończyliśmy przy naszej szkole w Siedlinie – wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, ponieważ głównym naszym celem było uczczenie pamięci o naszym przyjacielu, koledze, nauczycielu Śp. Jerzym Radziwonce.
💚🚴‍♀️
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Urząd Gminy w Płońsku#gminaPłońsk
za zaangażowanie i pomoc w organizacji IV Rajdu Rowerowego im. Jerzego Radziwonki do siedliska „Zielona Polana” w Skrzynkach, który dostarczył wszystkim uczestnikom wspaniałych wtażeń i przeżyć.
💚🚴‍♀️
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy sponsorom, gościom uczestnikom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli organizację rajdu.
Zapraszamy za rok na kolejny rajd. 🚴‍♂️🚴‍♂️
Serdecznie dziękujemy Państwu Angelice i Jackowi Łukasiewiczom za montaż filmu: Filmowa pigułka z IV Rajdu rowerowego im. Jerzego Radziwonki do Siedliska „Zielona Polana” w Skrzynkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *